Fonluk Perde - D113

Fonluk Perde - D113

64,79 TL
Vergiler Hariç: 59,99 TL
Ürün Kodu: FP113
Stok Durumu: 100
Görüntüleme: 5109 kere
______________________________

Eni sabit : 160 cm dir.

Sadece boyunun ölçüsünü belirleyebilirsiniz.

Belirtilen fiyat tek kanat fiyatıdır, bir camın soluna ve sağına 2 kanat şeklinde yapacaksanız, adeti 2 yapmanız gerekmektedir.

Bu perdeler ile sınıfınızda çok hoş kombinler, çok ferah sınıflar oluşturabilirsiniz.

Güneşi tamamen kesmez, çok fazla güneş ışığı alan sınıflar için önerilmez.


  • Ellerin temiz tutulması virüslerin de vücudumuzdan uzak durmasına yardımcı olacaktır. Çünkü virüsler ellerimiz yoluyla ağızdan bize ve bizden de başka insanlara yayılır.
  • Sıralarda bulunan her çizik, içerisinde sayısız mikrop barındırmaktadır. Sıra örtüsü kullanmak el ile bulaşan Corona ve Hepatit A virüsünden korunmaya yardımcı olacaktır.
  • Çocuklarımız, okula giderken dahada istekli olacaktır. Sınıf duvardan ve tahta sıralardan oluşan soğuk bir binadan sıyrılmış çiçek gibi bir sınıf haline gelecektir.
  • Öğretmenlerimizin, bir sene boyunca çalışacakları sınıflar daha güzel, iç açıcı bir çalışma ortamına dönecektir.
  • Genelde sınıfların sıkıcı, iç karartıcı bir görüntüsü vardır. Oysa sıra örtüsü ve minderleri ile iç açıcı sınıflar kurar, huzurlu ders ortamı oluşturursunuz ve böylece öğrenmeyi olumlu yönde etkilersiniz. Bunu öğrenci davranışlarından anlayabilirsiniz.
  • Öğretmen ve öğrencinin performansını artırır. Faaliyetler ,etkinlikler daha samimi ve sakin bir ortamda gerçekleşir.
  • Özellikle sıra minderleri öğrencilerin rahatsızlıklarını ve sınıfta gezmelerini azaltır, üşütmelerini de engeller.
  • Sınıf temizliği veya tadilatı yapılırken sıraların ne kadar kirlendiğini bilemiyoruz. Çocuklarımız ertesi gün o sıralara temas etmekte ve üzerinde yemek yemektedir. Günlük serilen ve yıkanan sıra örtüleri bu ortamı büyük bir oranda hijyene kavuşturacaktır.

  

    

  

Bazı araştırma makaleleri.....Eğitim kurumlarında; yerleşim düzeninden, öğrenci sayısına, renk uyumuna, uygun ışık ve ısı düzeyine, temizliğe,gürültünün olmamasına, estetiğe varıncaya kadar birçok fiziksel ortam öğesinin gözönünde bulundurularak düzenlemelerin yapılması gerekmektedir. Öğrenciler ders esnasında zamanlarının çoğunu sıralarda geçirmektedir. Bu nedenle fiziksel açıdan rahat edebilecekleri sıralarda oturmak öğrencilerin öğrenme başarısını arttıracaktır. (Kaynak: Milli Eğitim Dergisi ; sayı:153-154)

Aktif öğrenmede fiziksel koşullar önemlidir; ancak kesin bir sınıf düzeni yoktur.Bu bağlamda önemli olan, mevcut imkânlarla sınıf düzeninin yeniden biçimlendirilerek öğrencilerin ve öğretmenin rahat iletişimde bulunacağı bir ortam oluşturulmasıdır. (Kuram ve Uygulamada Eğitim Bilimleri (Educational Sciences Theory & Practise), 3 (2), 433-461)

Öğrenme sürecinin başarılmasında önemli bir etken uygun bir fiziksel çevredir. Bununla birlikte, çekici kullanışlı elverişli araç gerece sahip olan iyi planlanmış, konforlu sınıflar istenilir bir eğitim programı için mükemmel bir katkı sağlarlar. Bu tür bir sınıf öğrenciyi okulu daha çekici bularak okula devamını ve etkili öğrenme ve öğretme için çok daha elverişli bir yer sağlar. (Thomas J. Sergiovanni & Robert J. Starratt. "Supervision: Human Perspectives.")

Size Chart